Enviat per: SRC | 31 Octubre, 2014

Visita del Governador del Districte 2202 Josep M. Cardeñoso


foto 12En el decurs d’un plenari va visitar el nostre club Rotary de Terrassa el nou governador del districte 2002 pel curs 2014-15, el Sr. Josep M. Cardeñoso i ho va fer acompanyat de la responsable del Subcomitè de Polio Plus, la Sra. Victoria Amargòs.

A més de l’habitual xerrada amb la Junta on ens va explicar el seu programa per aquest curs i el nostre Club va aprofitar per transmetre-li el que esperàrem del districte, va compartir amb la resta de socis el tradicional sopar i desprès es va dirigir a tots els assistents per explicar els punts fonamentals en que creu que la seva tasca pot ajudar tant als Clubs del districte com a la seva dinamització.foto 1

Va destacar del nostre Club el projecte del Premi Joves per Terrassa i el d’ajuda a joves emprenedors SEJOV, del que va dir que podria convertir-se en un projecte d’abast distrital dons es prou interessant perquè d’altres clubs com el nostre el poguessin oferir als joves de les seves localitats.

Al finalitzar l’acte es va fer el tradicional intercanvi de banderins i pins. Va imposar el pin amb el lema rotari d’aquest any “il·luminem Rotary” tant al president actual, Jaume Suana, com al president fundador Enric Mata i va lliurar una reproducció de la porta de la Sagrada Família d’en Subirats al Club. Per part del club se li van lliurar uns llibres commemoratius a més del llibre de les riuades i el de Terrassa.foto 4

Al finalitzar el soci Baltasar Pineda va comunicar als assistents que es farà una excursió especial els dies 21 i 22 de novembre al Congost del Montrebei.

foto 6 foto 9 foto 10 foto 11 foto 2 foto 3 foto 5 foto 7 foto 8


Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.

Categories

A %d bloguers els agrada això: